MÖBLER / Bord / Slagbord 6662289
nr 666 2289
Slagbord
1800-tal, längd: 130, djup: 119, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:51:30
550 kr
150 kr
700 kr
850 kr
900 kr
900 kr
1.600 kr